Losowy produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 7Wszystkich: 209720

MATERAC KIESZENIOWY 7-STREFOWY HADES PLUS LATEKS I VISCO

Materace » Materace kieszeniowe siedmiostrefowe » 7-strefowe pocket

Cena:1111.00
masz pytania?

 

 

 

                                                 MATERAC HADES PLUS Z PIANKĄ LATEKSOWĄ I PIANKĄ VISCO

 

 

 

 

Zbudowany ze sprężyn kieszeniowych- 272 sprężyny na każdy m2 podzielonych na 7 stref.

 

Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce przez co materac dopasowuje się do kształtu ciała, a każda jego część otrzymuje odpowiednie do wagi podparcie dając wysoki komfort snu.

 

Wbudowana pianka lateksowa podzielona na 3 strefy twardości (głowa, tułów, nogi) zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa zapewniając idealne ułożenie ciała podczas snu.

 

 

Pianka visco o bardzo dużej gęstości po nagrzaniu się od ciepłoty ciała idealnie do niego przylega zmniejszając w ten sposób nacisk na  ciało. Daje uczucie odprężenia, sprzyja regeneracji mięśni i poprawia krążenie krwi. Jest również stosowany jako wyrób medyczny ponieważ zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn.

 

 Dodatkowo wszyta taśma wentylująca bardzo dobrze przepuszcza powietrze przez materac oraz dodatkowa warstwa pianki poprawia komfort użytkowania.

 

Materac dwustronny, miękki H1.

 

Jest trwały, antyalergiczny z wbudowaną siatkę wentylującą.

 

Posiada pikowany, zdejmowany pokrowiec na zamek błyskawiczny z włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiedni przepływ powietrza.

 

Potwiedzony ATESTEM JAKOŚCI ( wykonany z surowców likwidujących ryzyko wystąpienia uczuleń).

 

Wysokość 22 cm.

 

Gwarancja 10 lat.

 

 Materac dla osób ważących poniżej 60 kg.

 

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

 
 
 
 
 

Komentarze