Wizyt:
Dzisiaj: 72Wszystkich: 201869

MATERAC KONTYNENTALNY HERA KOKOS+LATEKS

Materace » Materace kontynentalne

Cena:1245.00
masz pytania?
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materac kontynentalny jest zbudowany z trzech typów materacy: nawierzchniowego, sprężynowego kieszeniowego oraz bonellowego na stelażu. Znaczna wysokość i duża sprężystość materaca zapewnia idealny komfort snu.

 

W JEGO SKŁAD WCHODZI:

Materacc bonellowy na stelażu zbudowany jest z wysokiej jakości sprężyn bonelowych , które charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznością powierzchniową.Oznacza to, że wraz ze wzrostem nacisku (ciężaru) zwiększa się siła wypierania sprężyn.  Grubość materaca zmienia się w zależności od dodatkowych wkładów.

W zestawie z materacem stelaż z drewna sosnowego z nóżkami o wysokości 10 cm. 

 

Materac spreżynowy: każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce przez co materac dopasowuje się do kształtu ciała, a każda jego część otrzymuje odpowiednie do wagi podparcie.

 

Materac nawierzchniowy jest nakładka na materac właściwy. Pełni on różne funkcje np.  poprawia komfort snu, ma działanie ortopedyczne i rehabilitacyjne, antyalergiczne, przeciwgrzybiczne. Jego funkcja zależy od materiału wykonania.

 

Wbudowana mata kokosowa zapobiega odkształceniom wkładu materaca i sprawia, że jest on bardziej trwały.

 

Pianka lateksowa podzielona na 3 strefy twardości (głowa, tułów, nogi) zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa zapewniając idealne ułożenie ciała podczas snu.

 

Jego zaletą jest bardzo duża elastyczność oraz to, że nie odkształca się z upływem czasu.

 

Konstrukcja zapewnia odpowiednią wentylacje i wysoki komfort podczas snu.

  

Materac twardy H3.

 

Posiada pikowany, zdejmowany pokrowiec na zamek błyskawiczny z włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiedni przepływ powietrza.

 

Potwiedzony ATESTEM JAKOŚCI ( wykonany z surowców likwidujących ryzyko wystąpienia uczuleń).

 

Wysokość 60 cm.

 

Gwarancja 10 lat.

 

 Materac dla osób ważących powyżej 80 kg.

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

 

 
 
 

Komentarze