Losowy produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 31Wszystkich: 217631

Materace kieszeniowe siedmiostrefowe

Materace » Materace kieszeniowe siedmiostrefowe

Materace kieszeniowe siedmiostrefoweto takie, w których każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce. Dzięki temu materac dopasowuje się do kształtu ciała, a dodatkowo każda część ciała otrzymuje odpowiednie podparcie dopasowane do wagi. Zapewnia to niezwykle wysoki komfort snu. Dodatkowe wbudowanie w materac pianki visco, która ma bardzo dużą gęstość i po nagrzaniu idealnie dopasowuje się do ciała, przylegając do niego, powoduje zmiejszenie nacisku na ciało. Gwarantuje to cudowne uczucie odprężenia, regeneruje mięśnie i poprawia krążenie krwi. Może być dodatkowo stosowany jako wyrób medyczny, gdyż przyczynia się do zmniejszenia ryzyka powstawania odleżyn. Materace z tej kategorii podzielić można na te miękkie oraz średnio twarde i twarde. Większość z nich jest także dwustronna i ma wbudowaną siatkę wentylującą. 

  • 7-strefowe multipocket

    Materace 7-strefowe multipocket różnią sie od materacy 7-strefowych zwiększonym zagęszczeniem sprężyn z 272 na 508 na każdy m2! Materac zyskuje dodatkowe punkty podparcia, które mają wpływ na zwiększenie elastyczności punktowej.

  • 7-strefowe luxpocket

    Materace 7-strefowe luxpocket różnią sie od materacy 7-strefowych zwiększonym zagęszczeniem sprężyn z 272 na 1000 na każdy m2! Materac zyskuje dodatkowe punkty podparcia, które mają wpływ na zwiększenie elastyczności punktowej.

  • 7-strefowe pocket

    Materace 7-strefowe pocket posiadają zagęszcenie sprężyn- 272 szt na każdy m2!

Strony: